Píšu

Konečně chvilka času :)

24. června 2011 v 20:59 | MICHELLE Dé
Zdravím.
Tak konečně se sem dostávám, a můžu vám napsat. Včera nebyl čas a dneska nešel net. No, tak jak se máte?? Co ve škole? My už se neučíme, takže celkem pohoda. Nudu si tam ale zpříjemňujeme hrama a několika hrnečky kávy :D Donesli jsme si konvici, kafe, cukr a mlíko a děláme si kávy :D A jelikož nás tam je většinou tak pět, v pohodě vystačí na všechny. Ikdyž, mám za tech pár hodin i 3 hrnečky v sobě. No nevadí :D
Jinak, v pondělí máme sportovní den, takže budeme zase hrát volejbat a jelikož jsme nejstarší, doufáme, že nebudeme zase poslední :D Ve čtvrtek vysvědčení a v sobotu do Prahy ♥ Na sraz xteenu :D ♥ Bude to první sraz, na kterej (snad) pojedu, hrozně se na ty lidi těším. ♥ Od pondělka už jdu ale do práce :( Tak moc se mi tam nechce.
Zítra ale jedu se ségrou k babičce, takže bude aspoň chvilku pohodička. :)
Dneska mi ten blog.cz nějak blbne ://

ZLATÉ Esíčka, kafe a filmeček <3

22. června 2011 v 11:30 | MICHELLE Dé
Krásné poledne, přeji :) ♥
Dneska jsem se tak trošku ulila ze školy, a zůstala s malou "nemocnou" sestrou doma. Došly jsme si do obchodu pro Esíčka, udělala jsem si kafe a pustíme si High School Musical 3 :D Já vím, vy ten film nemusíte, je to kravina, ale ona ho moje ségra zbožňuje :) ♥ A upřímně, ani já proti němu nic nemám. :)
Po obědě budu muset poklidit, aby mamka nenadávala :D :)
Zatím se mějte :) ♥

Forget you ! ♥

20. června 2011 v 16:59 | MICHELLE Dé
♥_♥
Já si vám tu dneska ráno píšu, jak máme dneska dva testy, a ono houby. Přijdu do školy, a uvědomím si, že píšeme ještě jeden test. A jelikož je opravdu velký, na celý rok, tak můžeme používat sešit. Jenže já ho nechala doma, takže jsem ještě musela pro něj letět. Byla jsem ve škole čtyři hodin a z toho tři testy, no super :/ Všechno jsem pos*ala, možná akorát tu francouzskou literaturu se sešitem mám tak nějak průměrně, protože něco jsem v tom sešitu vůbec nemohla najít. :/ Je toho moc. Zítra mě ještě čeká chemie, což taky bude něco, protože ve fránině tomu vážně nerozumím. Vlastně, já chemii nerozumím ani v češtině.
Jo, ale jedna dobrá věc za den. Mám nové šaty, společenské, z New Yorkeru. Jsou pěkný, nejlepší na tom ale je, že stály jen 29 Kč :D . Luxus tedy :D . Kdyby tam ale měly nějaké šaty na normální nošení taky za takovouhle cenu, vůbec bych se nezlobila :D
Jinak už plánuju oslavu svých narozenin, které budu mít v půlce července. Už jsem si sepsala asi 25 lidí, který chci pozvat :D Teď jim to ještě říct, vybrat datum a místo. A bude jízda :P ♥ 18 ♥

Škola :/

20. června 2011 v 8:39 | MICHELLE Dé
Kdyby jste věděli, jak se mi tam nechce.. :/ Dneska dvě písemky, zítra další. Jedna důležitější než ta druhá. A všechny stejně těžké :( ... Nejradši bych zalezla do postele a přečkala všechna špatná období. Už aby byly prázdniny! Ikdyž na ty se taky zas tak moc netěším, protože budu muset do práce, a to se mi vážně moc nechce, chci si užívat.
Teď píšu jen na rychlo, za chvilku letím do školy. Stavím se možná, až odpoledne, ale to podle toho, jestli bude PC volný.
Tak končím, mějte se :) ♥

Blá blá blá ♥

19. června 2011 v 10:49 | MICHELLE Dé
Krásné dopoledne.
Dneska jsem tu jen na skok, mám toho vážně hodně. Včerejší kámošky oslava se skvěle vyvedla, tak jsem spokojená. Doma jsem ale nechala pěkný bordel, takže budu muset hodně uklízet. A hlavně, pořádně se učit !! Včera jsem se na to vys*ala, takže dneska budu muset máknout. Zítra mě čekají dva velké, těžké a důležité testy, nesmím je zkazit. Takže jen co tento článek dopíšu, půjdu se učit a uklízet. A sem dorazím asi až zítra. Ještě uvidím, jak všechno budu zvládat.
Včera jsem vám psala, že bych ráda pozvala M. , ale že on určitě nepřijde, no a co se nestalo?! Nepřišel. :P Ale asi né proto, že by nechtěl, ale proto, že nebyl doma, přesnější důvod sem psát nebudu, taky by si to mohl čirou náhodou přečíst :D
Jinak jsem se zamilovala do japonek :D Tedy spíše do jejich stylu. Je strašně moc krásné, mají dokonalé postavy, vlasy a skvěle se oblékají. Dávám sem dvě fotky, které mluví za vše. :)
Jo a v menu přibyl playlist, a jako první písničku si můžete poslechnout Last Friday Night od Katy Perry, ten klip nemá chybu :) ♥

Je těžké milovat někoho, kdo o tom neví, težší je však milovat toho, kdo o tom nechce vědět...

18. června 2011 v 13:29 | MICHELLE Dé
Řekl si, bude to naše tajemství, ale mě by zajímalo, kolika holkám říkáš, že to má být tajné.
Ano, vážně mě to zajímá. Jsem jediná, nebo je nás, takových holek, víc? Dozvím se někdy pravdu?
No nic, možná je lepší, nechtít tu pravdu tolik znát. Asi mě, a moje věty, teď nechápete, ale nevadí, nechci to tady popisovat do podrobna a ani se svěřovat jen tak někomu. Omluvte mě!

Přejdeme k jinačímu tématu. Dneska jsem doma sama, takže jsem si uvařila, rýži s masem a zeleninou, ale jelikož došla rýže a mně se pro ni nikam nechtělo, tak to mám mírně neosolené :D Musím trošku poklidit a umýt si hlavu, chtěla bych totiž pozvat M. Ale beztak nepřijde, takže je to jedno. Večer musím vyzvednou sestru a dovést i domů, a pak letím oslavu mojí Š., do jednoho baru. Musíme to pořádně oslavit, 18tky jsou jen jednou za život :D :)
Včera se ale stalo něco trošku nemilého, možná někteří víte, že mám doma dva dospělý potkany a pak ještě malý potkánky, tak včera jeden malej zemřel. A já se na to vůbec nemohla dívat, nikdo nebyl doma, a já ho vážně z klece vyndat nechtěla. Počkala jsem do rána na bráchu, a koukám, on je ten malej sežranej :/ Zbyly jen kosti a hlavička. Fuj :( ♥
Tak teď se půjdu trošku zkulturnit a pak sem možná ještě zajdu :) Ale jelikož opět prší, tak stejně budu jen doma.

Přidávám skvělou písničku od Chrise Browna :) ♥

Milovat znamená trpět, toužit a předstírat !!Trpět ze štěstí druhého, toužit po tom co nidky nebude tvé, a předstírat smích, když srdce krvácí.

I'm so lonely broken angel ^^

14. června 2011 v 18:17 | MICHELLE Dé
Ahojky ♥
Dneska píšu jen v rychlosti, mám hodně práce. Samé úkoly a testy do školy, děs :/ Ještě, že už jsou za chvilku prázdniny :)
Nějak ani nevím, co vámtu napsat, potřebuju více času, ale jelikož ten nemám, tak tu budu plácat jen nějaké kraviny :P
Né, vážně dneska ze sebe nedostanu asi ani slovo :/ :D Mám hlavu celou vygumovanou. KONČÍM :P
A stavím se jindy. Tak se zatím mějte :)
16.6.2011 [15:45] : Omlouvám se, ale na článek si ještě budete muset počkat, asi až do zítřka. Furt toho mám moc. :)
MICHELLE Dé

Měla jsem dobrou náladu, ale...

12. června 2011 v 20:19 | MICHELLE Dé
Ahoj kočky ♥
Tak píšu, že práci jsem úspěšně zvládla, ale jen z toho důvodu, že místo na place jsem byla pouze v kuchyni u nádobí. Ale řeknu vám, že 14 hodin stát u dřezu není zrovna nic zábavného, ještě když víte, že druhý den vás čeká to samé. :( :D Ale naštěstí jsme měli takové ty cigaretové přestávky a dobré platební ohodnocení. :P Takže na prázdniny tam asi půjdu, ale to už budu muset na plac, kde je příšerný zmatek. Ale tak snad to zvládnu. :) Jsou tam fajn lidi, hlavně kamarád, co mi poskytl dovoz a odvoz :)
Vše bylo fajn, ale doma mi samozřejmě brácha a ségra zkazili náladu, jako vždy :/
No a jak jste se měly vy?
Zítra se asi stavím, protože budeme končit trošku dříve než normálně. Tak se zatím mějte, pa ♥
MICHELLE Dé

Málo času ;)

10. června 2011 v 14:31 | MICHELLE Dé
Zdravím, slečny ! :)
Jak se vede?? Mně celkem dobře, ale včerejší den byl hrozný, proto jsem ani nenapsala. Ale nebudu vám tu popisovat, co se dělo, je to jedno. Jinak, tento víkend jsou u nás Slavnosti, jenže já zítra musím do práce, a tam budu asi až do neděle, pracovat až do noci. Bojim se, protože tam jdu poprvé, a navíc radši bych byla na těch slavnostech, ale nevadí. Dneska půjdeme s holkama do NY, projdeme stánky, zajdeme na pouť, koukneme na nějaké představení a večer si tam poslechneme Divokýho Billa. A brzy ráno? Do práce :((
Jelikož se vrátím nejspíš až v neděli večer, tak sem se stavím asi až v pondělí. :(
Mějte se pěkně :) ♥

Chtěla bych být šťastná...

8. června 2011 v 11:50 | MICHELLE Dé
To toho chci tolik? Myslím, že nejsem moc náročná, vždyť chci jen mít úsměv na tváři a mít se proč smát.
Když nejsem ve škole, jsem doma, a to mě vážně nebaví. Chci chodit ven, bavit se s kamarády, nemít starosti a mít radost ze života, ale jak se můžu radovat, když jsem neustále sama?! Chtěla bych cítit ten pocit, že být tady má smysl. Že je tu někdo, komu na mě záleží, na koho se můžu obrátit, když mi nebude nejlíp, ale pomalu ztrácím veškeré naděje. Ještě před měsícem jsem byla jedna z těch šťastných. Ale teď se všechno obrátilo vzhůru nohama. Neustále myslím na D., nejlepší kamarád, co byl celý můj život! S ním jsem si rozumněla jako s nikým. Vše o mně věděl, vždycky mi poradil pomhl, vyslechl, rozesmál, ZBOŽŇUJU HO !! <3 Bohužel měl ten nejhorší osud :'( Zemřel :'( ♥ Neuvěřitelně moc mi chybí !! .. Od té doby se mi to všechno se*e. Školu kazím jak nejvíc se dá, nervy mám našponovaný, protože zítra jdu k soudu (rozhodnutí o tom, kdo z rodičů nás dostane do péče), o víkendu mám brigádu (který se děsně bojím), furt hádám s rodinou a navíc se mi vůbec nedaří zhubnout. Je to děs.
Musím se svým životem něco dělat ! A už mám plán. Přestanu to všechno tak řešit. D. budu mít stále ráda, ale už přestanu kvůli němu brečet, do školy se budu připravovat tak, abych testy zvládala (hm, na konci roku je to docela na nic), budu se snažit se vždycky s někým domluvit, abychom šli třeba ven, řeknu si, ž brigádu zvládnu, protože přeci nejsem žádnej chromej mentál, na rodinu budu milejší a hubnout se budu snažit dál. A že nemám přítele? Nevadí, však on jednou přijde. Chce to jen, na všechno tolik nemyslet. Takže, od teďka budu jinej člověk. :)) .. Snad!
Ach jo, omluvte tyhle moje kecy, ale potřebovala jsem to někomu napsat. Další články už budou optimističtější. :)
MICHELLE Dé
 
 

Reklama